Joy Fielding - Dej mamce pusu

13. března 2018 v 12:20 | Nina Dante |  Romány pro ženy
Dovolte mi představit knihu v mém čtenářském deníčku, která se zařadila mezi mé oblíbené už na začátku jejího čtení. Je to kniha Dej mamce pusu od známé autorky Joy Fielding, jejím dalším známým románem je Jane utíká. Věřím, že se Vám kniha zalíbí také.

Nina Dante
Dej mamce pusu

Kniha: Dej mamce pusu

Autor/ka: Joy Fielding

Obsah knihy:
Donna stojí před soudem a musí obhájit, že zvládne vychovávat své dvě děti. Při té příležitosti přemýšlí o svém manželovi. Uvažuje nad tím, kdy se změnil nebo jestli své manipulativní chování jen maskoval a proč si vše neuvědomila už dřív a zůstala v manželství s ním šest let. Druhá polovina knihy popisuje zoufalství matky, která hledá své dvě děti, které jednoho dne sebral jejich otec a odvezl je bůhví kam.

Názor:
Kniha je zajímavá a plná překvapivých situací. Líbí se mi, jak se autorka zaměřuje na pocity a snahu porozumění sobě i druhým. Knihu řadím mezi ty, které jsou plné akce a napětí až do úplného konce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | 12. března 2018 v 23:03 | Reagovat

Doporučuji na podobě knižních tipů ještě trochu zapracovat.
Předně se mi úplně nepozdává náhled, jenž se zobrazí uživateli před rozkliknutím celého příspěvku. Doporučuji do tohoto klíčového úseku vložit víc lákavých informací a vhodně je tam rozvrhnout tak, aby si návštěvník blogu skutečně zatoužil celý článek rozkliknout a přečíst.

Co se týče samotného obsahu knižního tipu, vytkl bych příliš stručný názor. Chápu, že některé knihy jsou tak dobré, že se těžko hodnotí. O něco podrobnější názor (emoce, dojmy, jaké jste cítila při čtení apod.) by ale opět mohly návštěvníka navnadit ke čtení o něco více.

Pozor na spřežku "dokonce", ve vašem kontextu se hodí spíš tvar "do konce". I přesto mi ale tato konkrétní věta nedává moc smysl, trochu bych ji přeformuloval.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama